Zakończenie sezony letniego na Hali Miziowej – informacje organizacyjne

W dniach 24/25 października b.r. w Schronisku PTTK na Hali Miziowej odbędzie się impreza Klubu Górskiego ZDOBYWCY z okazji zakończenia górskiego sezonu letniego 2015. Na imprezę tą zapraszam wszystkich ZDOBYWCÓW, którzy mniej lub bardziej aktywnie uczestniczyli w działalności letniej naszego Koła.

2013-10-12-04Na Halę Miziową wyruszamy z Korbielowa spod Chaty Baców (dojazd we własnym zakresie). Zbiórka na parkingu przed Chatą Baców nastąpi o godzinie 13:00.  Następnie wyruszamy zielonym szlakiem przez Kamienną na Halę Miziową (czas przejścia ok. 2,5 godziny/ dystans 7 km/GOT – 15 punktów).

Na Hali Miziowej program imprezy będzie przedstawiał się następująco:

16:00 – 17:00 zakwaterowanie,
17:00 – obiadokolacja w jadalni schroniska,
Od godziny 18:00 dalsza impreza naszego Koła przeprowadzona będzie w starym schronisku / obecnie tzw. Grill.
18:00 – 19:30 część oficjalna / podsumowanie sezonu letniego oraz wręczenie nagród i dyplomów najaktywniejszym w 2015 roku ZDOBYWCOM, wręczenie wyróżnień,
19:30 – 22:00 turystyczna biesiada przy gitarach i innych instrumentach (należy z sobą zabrać klubowe śpiewniki). Biesiadę poprowadzi nasz klubowy wodzirej kol. Adam P.
22-00 – zabawa taneczna  do symbolicznej „czwartej nad ranem”. Zabawę poprowadzi nasz klubowy DJ Marek.
W trakcie pobytu w schroniskowym „Grillu” można będzie skorzystać z bufetu grillowego, w tym zamówić gorące kiełbaski lub karczek na własny rachunek.

Program na niedzielę:
9:00 – 10:00 śniadanie w jadalni schroniska,
12:00 msza święta w schronisku,
Po mszy świętej udajemy się w drogę powrotną do Korbielowa i naszych samochodów. Powrót proponowany jest szlakiem żółtym.

Informacja dla bardziej ambitnych:
Istnieje też możliwość wyruszenia na Halę Miziową z Brzuśnika przez Słowiankę (nowa ścieżka spacerowa Koła PTTK Globtroter Brzuśnik ), Rysiankę, Trzy Kopce. Czas przejścia ok. 7 godzin. Dojazd do Brzuśnika autobusem MZK z Rynku o godzinie 8:22. Grupę tą poprowadzi Przewodnik Beskidzki kol. Kuba Górny. Kontakt telefoniczny z Kubą /791-978-727.

Wpisowe na  imprezę wynosi 50 zł od osoby płatne u Skarbnika Klubu kol. Łukasza Trębacza w terminie do wtorku 20 października 2015r.

Wpisowe obejmuje nocleg (z pościelą), obiadokolację i śniadanie. Dodatkowo gospodarz schroniska w sobotę o godzinie 13:00 podstawi pod Chatą Baców samochód terenowy, który wywiezie do schroniska nasze klubowe bagaże (nagrody, instrumenty muzyczne, napoje). Można będzie też do samochodu dołożyć kilkanaście najcięższych plecaków.

Zapraszam do udziału w imprezie
Grzegorz Szczepaniak – Prezes Koła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*