Zakończenie sezonu ze slajdowiskiem na Krawcowym Wierchu 14 XI 2009

Powoli ostatnie letnio-jesienne wycieczki dobiegają końca, toteż i klub pragnie we wspólnym gronie zakończyć tegoroczny sezon turystyczny 14 listopada 2009. Okazją jak i miejscem do tego doskonałym jest Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu, gdzie nasz kolega klubowy Szymon Rochowiak zaprezentuje slajdy z letniej wyprawy w Gorgany. Osób goszczących w marcu br. na podobnej imprezie mam nadzieję, że nie trzeba długo zachęcać, a nieobecni niech śmiało przygotują się na niezapomniany wieczór i licznie przybędą do bacówki:).
Slajdowisko rozpocznie się o godz. 19, natomiast z przyjemnością zapraszamy wszystkich do wcześniejszego przybycia do bacówki, by we wspólnym gronie powspominać miniony sezon turystyczny oraz miło spędzić czas przy małym co nieco ;).
Wstęp na slajdowisko jest bezpłatny, natomiast nocleg dla członków klubu wynosi 19 zł. Na miejsce każdy dostaje się we własnym zakresie, przy czym istnieje możliwość umówienia się na wspólne dojście do bacówki. Szczegóły oraz zapisy u Grzegorza i Łukasza.
Serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków klubu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*