Zakończenie sezonu turystycznego na Czuplu i w Zarzeczu

W dniu 7 listopada b.r. odbyła się wycieczka na Czupel w Beskidzie Małym kończąca sezon turystyczny ZDOBYWCÓW w 2021 roku. W imprezie wzięło udział 25 członków Klubu Górskiego, którzy pieszo przebyli trasę z Łodygowic na najwyższy szczyt Beskidu Małego – Czupel a następnie przez Przysłop i Przyszop przeszli do Zarzecza. W Zarzeczu przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym PTSM rozpalono ognisko i zjedzono gorącą grochówkę przygotowaną przez Gospodarzy Schroniska. Nie zabrakło też kiełbaski z ogniska ze smacznym chlebkiem…

.

.

.

.

.

.

W trakcie ogniska najaktywniejszych ZDOBYWCÓW (Jan Garncarczyk, Urszula Habdas, Barbara Pytko, Michał Kusiak, Monika Ponikiewska) uhonorowano nagrodami. Nagrodę za działalność na rzecz Koła ZDOBYWCY otrzymał Skarbnik Klubu ZDOBYWCY – Łukasz Trębacz.

.

.

.

.

.

.

Przy ognisku na akordeonie i gitarze przygrywali kol. Kazimierz Parasyn i kol. Mirosław Dziergas a kol. Grzegorz Błachuta („Ogniskowy”) pilnował ognia i kiełbasek aby zbytnio się nie przyrumieniły.

.

.

.

Bardzo dziękuję Kol. Mirosławowi Dziergasowi oraz Pani Małgorzacie Kostrzewie ze Schroniska Młodzieżowego w Zarzeczu za pomoc w zorganizowaniu imprezy. Dziękuje też wszystkim osobom wymienionym powyżej jak i tym niewymienionym za zaangażowanie w działalność Klubu Górskiego ZDOBYWCY w 2021 roku.

Zapraszam też do Galerii ZDOBYWCÓW na więcej zdjęć z imprezy kończącej sezon.

Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY
Grzegorz SZCZEPANIAK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*