Zaduszki Oddziałowe – relacja

Zaduszki Oddziałowe zamykające niejako sezon górski 2017 już za nami. W tym refleksyjnym spotkaniu miłośników górskich wędrówek nie zabrakło i tym razem ZDOBYWCÓW.

 

 

 

Groń Jana Pawła II pod Leskowcem  był w tym roku miejscem, gdzie wspominaliśmy tych, których nie ma już wśród nas – działaczy, przewodników, przodowników, gospodarzy schronisk, GOPR-owców i wszystkich tych, którzy w Oddziale Babiogórskim PTTK zostawili swą cząstkę. Prowadzący z Targoszowa żółty szlak zawiódł na Leskowiec, a stamtąd do schroniska i Sanktuarium Maryjnego na Groniu Jana Pawła II, gdzie nasz Kapelan Jan Goryl odprawił Mszę Św.

 

 

 

Piękna słoneczna pogoda skłoniła nas do dalszej wędrówki, która wiodła początkowo czerwonym szlakiem na Beskidzie, a następnie już trochę własnymi ścieżkami do Groty Komonieckiego, skąd zeszliśmy do miejscowości Las, w której autokar zabrał nas do Żywca.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tej zaduszkowej zadumie i za dzielne pokonanie tej wcale nie krótkiej i miejscami stromej, błotnistej trasy górskiej.

Beata Stefaniuk​​ – Koordynator wycieczki KG ZDOBYWCY

Do podziękowań przyłącza się odpowiedzialny za dobór trasy
przez Grotę Komonieckiego – Grzegorz Szczepaniak.

Zapraszamy do galerii na zdjęcia z Zaduszek Oddziałowych – Beata i Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*