XVII Turniej Siatkówki Górskiej na Rycerzowej – relacja z zawodów

.

.

.

W ostatni dzień czerwca przy Bacówce PTTK na Rycerzowej odbył się XVII Turniej Siatkówki Górskiej organizowany przez gospodarza Bacówki przy współudziale Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu. W tegorocznym Turnieju do zawodów zgłosiło się osiem drużyn z różnych stron Polski. Zawody jak zwykle przebiegały w bardzo przyjaznej ale i zaciętej atmosferze. Było o co walczyć bo poza pucharem przechodnim zwycięzcy Turnieju otrzymali puchar ufundowany przez Prezesa Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu – Jakuba Nowaka a najlepsze cztery drużyny otrzymały niepowtarzalne medale oraz nagrody rzeczowe.

.

.

.

.

.

.

Po rozegraniu dziesięciu bardzo zaciętych spotkań w fazie grupowej i finałowej w tegorocznym Turnieju Siatkówki Górskiej zwyciężani została drużyna AKS Ujsoły (już po raz trzeci – i zdobyła puchar Prezesa Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu oraz  puchar przechodni na własność).

.

.

.

Drugie miejsce zajęła nasza drużyna ZDOBYWCÓW w składzie: Łukasz Gmyrek, Jerzy Gabryel, Zdzisław Zyzak i Igor Zyzak (gdyby wygrali zdobyli by puchar przechodni na własność – bo byłoby to już szóste zwycięstwo turniejowe!). BRAWO WY!!!

.

.

.

Trzecie miejsce zajęła znana nam z poprzednich turniejów drużyna z Krakowa o nazwie „BIESIATNICY” a czwarte miejsce uhonorowane „gównianym” medalem przypadło drużynie „WŁÓCZYKIJE”.

Bardzo dziękuję reprezentacji ZDOBYWCÓW za wspaniały wynik i wielkie zaangażowanie podczas tegorocznego Turnieju jak również kibicom z naszego Klubu za gorący doping.

Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY
Grzegorz Szczepaniak

2 Comments on XVII Turniej Siatkówki Górskiej na Rycerzowej – relacja z zawodów

  1. Gratulacje. ZDOBYECY wracają na swoje miejsce. 🙂

  2. BRAWO DLA TYCH CO GRALI I DLA TYCH CO KIBICOWALI.
    JESTEŚCIE WIELCY
    TAK TRZYMAĆ DALEJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*