XVII SPOTKANIE LUDZI GÓR

Zapraszam do udziału w XVII Rajdzie Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce „JEDEN TYSIĘCZNIK W JEDEN ROK”. Tegoroczne Spotkanie Ludzi Gór odbędzie się w sobotę 30 kwietnia b.r. , a jego celem będzie szczyt Glinnego (1032 m n.p.m.) leżący na trasie czerwonego szlaku prowadzącego z Węgierskiej Górki na Baranią Górę.

W imprezie tej jak co roku będą uczestniczyć członkowie naszego Koła.  Zbiórka ZDOBYWCÓW  – uczestników wyjazdu nastąpi z parkingu przed US w Żywcu o godzinie 8:30 (30.04.2016 – sobota).

W trakcie imprezy zostanie zorganizowany konkurs wiedzy turystycznej oraz konkurs gry w warcaby. Będzie też biesiada przy gitarze – dlatego należy z sobą zabrać śpiewniki i instrumenty muzyczne.

Osoby pragnące wziąć udział w imprezie proszone są zapisanie się na listę uczestników oraz dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości 15 zł od osoby do Skarbnika Koła lub osoby koordynującej wyjazd – Wiceprezesa Koła  kol. Adama Pietraszko. Liczba uczestników ograniczona – ok. 30 osób – decyduje więc kolejność zapisów i wpłaty wpisowego.

Zapraszam do udziału
Prezes K.G. ZDOBYWCY Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*