XIV Turniej Siatkówki Górskiej na Rycerzowej

SIATKOWKA2015W dniu 27 czerwca 2015r. na Hali Rycerzowej w Beskidzie Żywieckim odbędzie się XIV Turniej Siatkówki Górskiej. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 13:00. Osoby zainteresowane grą na turnieju i reprezentowaniem Klubu Górskiego ZDOBYWCY proszone są o kontakt z Prezesem Klubu.

Mile widziane są też osoby do kibicowania naszym mistrzom. Być może w tym roku nasza najlepsza drużyna wygra po raz szósty turniej. Czy to im się uda? Czy zdobędą puchar przechodni na własność? Zobaczymy w sobotę.statuetka 1

W tym roku Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu wsparł organizatorów Turnieju i zakupił siatkę do gry oraz nowe piłki. Klub Górski ZDOBYWCY tak jak w ubiegłych latach postarał się o komplety medali dla najlepszych czterech drużyn, a Prezes Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu ufundował dodatkowo statuetkę dla najlepszej drużyny.

Zbiórka i wyjazd na imprezę odbędzie się o godzinie 9:00 spod US w Żywcu. Pod Rycerzową jedziemy własnymi samochodami. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt.

4 Comments on XIV Turniej Siatkówki Górskiej na Rycerzowej

  1. Ja bym chciał, ale jeszcze nie jestem gotowy na …. rozwód. Dlatego stanę po drugiej stronie siatki i znowu będę udawał, że się staram

  2. Panie Kubaszekkkk,Pana postawa jest bardzo kontrowersyjna,jest Pan lubiany i szanowany,ale nic nie trwa wiecznie.Jako kibic Zdobywców będę się Panu bacznie przyglądał,a musi Pan wiedzieć,że w górach nie zawsze jest bezpiecznie:)

  3. Panie Kibic. Proszę nie wywierać na mnie takiej presji ponieważ w sytuacjach stresowych nie umiem przewidzieć swojego zachowania…. Nie mówiąc już o jakiejkolwiek kontroli poczynań.

  4. Życzę Wam Zdobywcy powodzenia mimo, że nie mogę kibicować tym razem na miejscu tylko na odległość z Warszawy. Przywieźcie statuetkę z powrotem 🙂 Niech ktoś mi pośle mailem wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*