XIII Noc Krawculi – ruszyły zapisy

Po kilku latach przerwy wracamy na beskidzkie szlaki! W piątkowy wieczór, 8 lipca 2016r. ponownie wyruszymy do wspólnej wędrówki pod rozgwieżdżonym niebem 🙂

Podobnie jak we wcześniejszych imprezach, tak i w tej edycji proponowana przez nas trasa marszu będzie w czołówce pod względem wrażeń z jej pokonania. Mamy zamiar ukazać maksymalnie wiele uroków płynących z nocnych wędrówek po górach i cieszyć się wspólnie przebytym szlakiem.

Tym samym przedstawia się ona następująco:
Przełęcz Glinne – Hala Miziowa – Rysianka – Hala Redykalna – Ujsoły – Muńcuł – Rycerzowa – Soblówka – Glinka – Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu.
Zbiórka uczestników – 19:00
Wymarsz na trasę  -19:30
Planowany czas przyjścia na Halę Krawculę – 12:15 (9 lipca)
Długość trasy: 46,6 km; przewidywany czas przejścia (wraz z odpoczynkami): 17 h.

2012-06-29-08 NKW „XIII Nocy Krawculi” wziąć może udział każdy, kto spełni warunki zawarte w regulaminie oraz dokona zgłoszenia u Szymona Rochowiaka korzystając z już przygotowanego formularza zgłoszeniowego na stronie Nocy Krawculi (dostępnego po przeczytaniu regulaminu) w terminie do 5 lipca 2016 r.

W razie problemów proszę skontaktować się z Szymonem Rochowiakiem (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie: (+48) 692-342-700. Również w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji na temat „XIII Nocy Krawculi” proszę się kontaktować korzystając z powyższych danych.

Zapraszamy

ORGANIZATORZY:
Szymon Rochowiak
Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*