ROZPOCZĘCIE LETNIEGO SEZONU GÓRSKIEGO – zaproszenie na wycieczkę w ramach X Zlotu Oddziałów PTTK woj. śląskiego – Bielsko-Biała 22 kwietnia 2017r.

W dniu 22 kwietnia b.r. w Bielsku-Białej i okolicach odbędzie się X Zlot Oddziałów PTTK woj. śląskiego. Będzie to zarazem impreza rozpoczynająca letni sezon górski Klubu Górskiego ZDOBYWCY.

W trakcie Zlotu przejdziemy trasą o nazwie ” G4″. Oto jej przebieg:
Szczyrk Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo parking na ul. Orlej – przejście piesze Szczyrk Sanktuarium na Górce – Klimczok Schronisko PTTK – Szyndzielnia Schronisko PTTK – Dębowiec – Hala pod Dębowcem. Czas przejścia ok 4:00–4:30 godz.

W ramach imprezy planowany jest gorący poczęstunek na mecie Zlotu w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem. Każdy z uczestników otrzyma też pamiątkową odznakę X Zlotu.

Na imprezę wyruszamy w dniu 22 kwietnia o godzinie 8:00 spod US w Żywcu. Wpisowe na wycieczkę wynosi 30 zł i obejmuje wpłatę wpisowego na Zlot oraz przejazd na trasie Żywiec – Szczyrk, Bielsko-Biała – Żywiec.

Wpłatę wpisowego należy dokonać w terminie do 20 marca br. (!!!) u Skarbnika Klubu Górskiego ZDOBYWCY kol. Łukasza Trębacza.

Zapraszam do udziału w Zlocie
Prezes Koła PTTK – Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*