Wyrównywanie boiska do siatkówki na Hali Rycerzowej

Informuję wszystkich zainteresowanych Zdobywców – Siatkarzy i nie tylko, że w dniach 7/8 maja b.r. odbędzie się wyprawa na Rycerzową, której celem będzie wyrównanie boiska do gry na Turniejach Siatkówki Górskiej.

Rycerzowa 2Boisko, na którym przeprowadzono już 14 turniejów wymaga pilnej naprawy nawierzchni. Dlatego w imieniu gospodarza Bacówki PTTK na Hali Rycerzowej oraz własnym proszę o pomoc w pracach wyrównania nawierzchni. Osoby biorące udział w remoncie boiska mają zagwarantowany darmowy nocleg w bacówce.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z kol. Kubą Górnym – koordynatorem przedsięwzięcia tel. 791-978-727.

Grzegorz Szczepaniak – Prezes Koła K.G. ZDOBYWCY

10 Comments on Wyrównywanie boiska do siatkówki na Hali Rycerzowej

 1. Kuba – o której planujesz oficjalne pierwsze wbicie sztychówki?

 2. Witam, jeżeli ktoś już nie ma darmowych minut na wykonanie telefonu, to może również zgłosić się do mnie za pomocą maila – kubaszekkkk@interia.pl, lub gołębia pocztowego – gołąb we własnym zakresie.
  P. S.
  Myślę sobie że 12-13 byłaby dobrą godziną, ale jeszcze to jest do ustalenia

 3. J. vel „Heniek” | 28 kwietnia 2016 at 06:52 | Odpowiedz

  Mam pytanie,czy przy równaniu boiska jest innego rodzaju praca niż fizyczna?
  Może potrzebna jest osoba do nadzoru prac,mam pewne doświadczenie i choć nie wszyscy będą zadowoleni(pijaki,obiboby,lesery,nygusy-oczywiście jeżeli tacy będą) to zapewniam,że zadanie będzie wykonane w terminie i zgodnie z wytycznymi.A myślę,że Klub stać na opłatę wysokiej klasy fachowca:)

 4. Myślę, że skoro mamy możliwość zatrudnić Kierownika, to nie ma co skąpić. Poświęcę więc moje zaskórne 50 forintów i zaangażujemy gościa

 5. Podobno nie ma sobie równych w tej robocie. Jest dla wszystkich kierowników tym, czym Shazza dla Disco Polo.

 6. J. vel „Heniek” | 2 maja 2016 at 14:12 | Odpowiedz

  Przez skromność nie będę komentował powyższych pogłosek,powiem tylko,że proponowane wynagrodzenie jest dla mnie policzkiem,urąga mojej osobie i umiejętnością,więc jeżeli jest to wasza ostateczna propozycja,to wiedzcie,że za te pieniądze to nawet nie nastawiam budzika,aby wstać i pracować.

 7. Jak zwykle Polak nie zaczął jeszcze pracy a już stawia wymagania. A oprócz wynagrodzenia sa jeszcze inne profity pracy z nami: wspaniała atmosfera, otwarta ściezka kariery, opieka zdrowotna (dnia drugiego), świeże beskidzkie powietrze, możliwość poznania wartościowych ludzi, etc…. można wymieniać bez końca, ale cóż, każde Bydle ma swój rozum

 8. Anty Skarbowiec | 6 maja 2016 at 09:31 | Odpowiedz

  Szanowny Wielebny – zdajesz sobie sprawę, że w tym Klubie występuje kilku krwiopijców skarbowych ? Podejrzewam, że Twe wynagrodzenie zostanie bardzo mocno opodatkowane … Drżyj …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*