Wyjazd narciarski tym razem do Białki Tatrzańskiej – 21 lutego 2019 r.

W piątek 21 lutego 2019 r. planujemy kolejny wyjazd narciarski tym razem do Białki Tatrzańskiej.

Wyjazd dedykowany jest członkom Klubu Górskiego ZDOBYWCY oraz przyjaciołom i przyszłym członkom PTTK. Zapraszamy także sympatyków naszego Klubu z zaprzyjaźnionych Kół Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

Osoby zainteresowane wyjazdem narciarskim winny zapisać się na listę uczestników oraz dokonać wpłaty wpisowego w kwocie 35 zł  od osoby  wraz z podaniem nr Pesel najpóźniej w terminie do 15 lutego b.r. Jest to niezbędne aby zamówić odpowiedni transport oraz zgłosić grupę do wejścia do TERM BANIA.

Zapisy na imprezę przyjmuje Skarbnik Koła kol. Łukasz Trębacz, Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – Grzegorz Szczepaniak lub koordynator wyjazdu Piotr Dutkiewicz. Zbiórka i wyjazd na narty nastąpi z parkingu obok Urzędu Skarbowego w Żywcu o godzinie 6:30.

Już drugi raz wyjazd narciarski zostanie powiązany dla chętnych z wizytą w TERMACH BANIA. W ośrodku Kotelnica Białczańska przewidujemy pobyt do godz. 18:00. Odjazd nastąpi po powrocie ostatniego „wykąpanego” uczestnika.

W tym czasie przewidziana jest 6 godzinna jazda na nartach i 2,5 godzinne grupowe wejście do TERM o godzinie 15:00. Do wyboru mamy:

Bilet Relaksacyjny >16 lat – Strefa Relaks + Saunarium – 59 zł
Bilet Strefa Relaks + Zabawa  <13 lat – 39 zł a >13 lat – 59 zł

Bilet Strefa Relaks + Zabawa lub Relaks + Saunarium seniorzy 55+ – 46 zł

Opłata oraz wejście do Term będzie grupowa. Dla osób, które nie będą chciały lub będą miały przeciwwskazania do pobytu w Termach istnieje możliwość jazdy 6 godzinnej (od aktywacji karnetu) lub całodniowej i czas wolny do odjazdu autobusu.

Ostateczny odjazd autokaru ze względu na czas pracy kierowcy nastąpi o godzinie 18:15

Formowanie grup narciarsko-basenowej i narciarskiej nastąpi w autobusie w dniu imprezy.

Cennik za karnet narciarski:

Normalny 16-64 lat 6 godzin  95 zł,
Młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat 6 godzin   85 zł

Normalny 4 godziny 80 zł
Młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat – 70 zł

Normalny całodniowy  110
Młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat – 100 zł

Senior >75 lat – 5

Kaucja zwrotna za karnet dodatkowo 10 zł
Zniżki dla grupy >20 osób 10% + karnet promocyjny na każde 11 osób na taki sam rodzaj karnetu

Rozliczenie i zwrot rabatu nastąpi w autobusie w drodze powrotnej. Minimum będzie to 10% ceny karnetu lecz ostateczna wysokość będzie wynikać w wielkości grupy i ilości karnetów promocyjnych.

Ośrodek w Białce nie oferuje nam tak dużego rabatu jak Czorsztyn-Ski ale serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego aktywnego wypoczynku i jednoczesnego poruszania się na nartach oraz do relaksu w Termach Bania.

Przy zapisie proszę o deklaracje czy będą tylko narty czy narty i termy (do bezproblemowego wejścia do Term nadal jest okres Ferii zimowych musimy zadeklarować wcześniej grupę).

Uwaga!
Każdy uczestnik w trakcie imprezy będzie objęty dodatkowym ubezpieczeniem NNW oraz ubezpieczeniem OC na stoku.

Proszę o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Mamy nadzieję na dobrą zabawę aktywny zimowo-basenowy wypoczynek i kolejny udany tradycyjny wyjazd do Ośrodka Kotelnica Białczańska

Koordynator wyjazdu – Piotr Dutkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*