WYJAZD NARCIARSKI DO BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ

W piątek 22 lutego 2019 r. planujemy kolejny wyjazd narciarski tym razem do Białki Tatrzańskiej. Wyjazd dedykowany jest członkom Klubu Górskiego ZDOBYWCY oraz przyjaciołom i przyszłym członkom PTTK. Zapraszamy także sympatyków naszego Klubu z zaprzyjaźnionych Kół Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

Osoby zainteresowane wyjazdem narciarskim winny zapisać się na listę uczestników oraz dokonać wpłaty wpisowego w kwocie 35 zł od osoby najpóźniej w terminie do 15 lutego b.r. Zapisy na imprezę przyjmuje Skarbnik Koła kol. Łukasz Trębacz, Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – Grzegorz Szczepaniak lub koordynator wyjazdu Piotr Dutkiewicz. Zbiórka i wyjazd na narty nastąpi z parkingu obok Urzędu Skarbowego w Żywcu o godzinie 6:30.

Tym razem wyjazd narciarski zostanie powiązany dla chętnych z wizytą w TERMACH BANIA. W ośrodku Kotelnica Białczańska przewidujemy pobyt do godz. 17:00. Odjazd nastąpi po powrocie ostatniego „wykąpanego” uczestnika.

W tym czasie przewidziana jest 4 godzinna jazda na nartach i 3 godzinne promocyjne wejście do TERM przed godziną 14:00. Do wyboru mamy:

Bilet Relaksacyjny >16 lat – Strefa Relaks + Saunarium – 49 zł
Bilet Strefa Relaks + Zabawa  <13 lat – 39 zł a >13 lat – 49 zł
Opłata płatna indywidualnie w kasie Term.
Dla osób, które nie będą chciały lub będą miały przeciwwskazania do pobytu w Termach istnieje możliwość jazdy 6 godzinnej (od aktywacji karnetu) i czas wolny do odjazdu autobusu.

Ostateczne formowanie grup narciarsko-basenowej i narciarskiej nastąpi w autobusie w dniu imprezy.

Cennik za karnet

Normalny 6 godzin  90 zł,
Młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat 6 godzin   80zł
Normalny 4 godziny 75 zł
Młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat – 65
kaucja zwrotna za karnet dodatkowo 10 zł
Zniżki dla grupy >20 osób 10% + karnet promocyjny na każde 11 osób

Rozliczenie i zwrot rabatu nastąpi w autobusie w drodze powrotnej. Minimum będzie to 10% ceny karnetu lecz ostateczna wysokość będzie wynikać w wielkości grupy i ilości karnetów promocyjnych.

Ośrodek w Białce nie oferuje nam tak dużego rabatu jak Czorsztyn-Ski ale serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego aktywnego wypoczynku i jednoczesnego poruszania się na nartach oraz do relaksu w Termach Bania.

Przy zapisie proszę o deklaracje czy będą tylko narty czy narty i termy (do bezproblemowego wejścia do Term musimy zadeklarować wcześniej grupę).

Uwaga!
Każdy uczestnik w trakcie imprezy będzie objęty dodatkowym ubezpieczeniem NNW oraz ubezpieczeniem OC na stoku.

 

Zapraszam
Koordynator wyjazdu Piotr Dutkiewicz tel. 601-996-555

Naprawdę polecam – Prezes K.G. „ZDOBYWCY” Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*