Wyjazd na narty do Ośrodka Czorsztyn-Ski

Pogoda tego roku niezbyt rozpieszcza narciarzy dlatego dopiero na poniedziałek – 12 lutego 2018 r. planujemy wyjazd narciarski do Kluszkowców. Wyjazd dedykowany jest członkom Klubu Górskiego ZDOBYWCY oraz sympatykom z zaprzyjaźnionych kół Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

Osoby zainteresowane wyjazdem narciarskim winny zapisać się na listę uczestników oraz dokonać wpłaty wpisowego w kwocie 30 zł od osoby najpóźniej w terminie do 5 lutego 2017 r. Zapisy na imprezę przyjmuje Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – Grzegorz Szczepaniak.

Zbiórka i wyjazd na narty nastąpi z parkingu obok Urzędu Skarbowego w Żywcu o godzinie 6:00. W Ośrodku Czorsztyn-Ski przewidziana jest 6 godzinna jazda na nartach w godzinach ok. 9:00 do 15:00.

Opłata za karnet narciarski 6 godzinny będzie przyjmowana w autokarze w dniu wyjazdu i będzie wynosić 60 zł, w tym kaucja za karnet 10 zł (młodzież 10 -15 lat życia i seniorzy pow. 65 lat – 55 zł, w tym kaucja za karnet). Cena karnetu dla naszego Klubu jest mocno promocyjna co jest wynikiem długoletniej współpracy naszego Koła z Ośrodkiem Narciarskim Czorsztyn-Ski (dla dorosłych bez promocji i bez kaucji wynosi 90 zł!). Dlatego tym bardziej zachęcam do skorzystania z okazji i poruszania się na nartach.

Uwaga! Ubezpieczenie we własnym zakresie lub w ramach ubezpieczenia NNW dla członków PTTK.

Zapraszam gorąco do udziału w imprezie
Prezes Koła Klub Górski ZDOBYWCY
Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*