Wyjazd na narty do Ośrodka Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach

 

 

 

 

 

W dniu 24 lutego 2017 r. (piątek) odbędzie się wyjazd narciarski do Kluszkowców dla członków Klubu Górskiego ZDOBYWCÓW oraz kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionych kół Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

Organizatorem imprezy jest nasze Koło – Klub Górski ZDOBYWCY.

Zbiórka i wyjazd na narty nastąpi z parkingu obok Urzędu Skarbowego w Żywcu o godzinie 6:00. W Ośrodku Czorsztyn-Ski przewidziana jest 6 godzinna jazda na nartach w godzinach ok. 9:00 do 15:00.

Kluszkowce (1)Osoby zainteresowane wyjazdem narciarskim winny zapisać się na listę uczestników oraz dokonać wpłaty wpisowego po 30 zł od osoby najpóźniej w terminie do 17 lutego 2017 r.  Zapisy na imprezę  przyjmuje Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – Grzegorz Szczepaniak.

Opłata za karnet narciarski 6 godzinny będzie przyjmowana w autokarze w dniu wyjazdu i będzie wynosić 50 zł, w tym kaucja za karnet 10 zł (młodzież do 15 roku życia i seniorzy pow. 65 lat – 45 zł, w tym kaucja za karnet). Ubezpieczenie we własnym zakresie lub w ramach ubezpieczenia NNW dla członków PTTK.

Zapraszam gorąco do udziału w imprezie
Prezes Koła Klub Górski ZDOBYWCY
Grzegorz Szczepaniak

2 Comments on Wyjazd na narty do Ośrodka Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach

  1. Termin utrzymany czy zmieniony na niedziele ?

  2. UWAGA!
    Termin pozostaje bez zmian! Miejmy nadzieję, że najbardziej optymistyczne prognozy pogody się sprawdzą. Będzie fajna jazda.
    Pozdrawiam – Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*