Wyjazd do teatru na sztukę „Z Twoją córką? nigdy!”

W dniu 7 kwietnia 2017 r. (piątek) „ZDOBYWCY” wyruszają na kolejny wyjazd teatralny, do Teatru Polskiego w Bielsku na sztukę „Z Twoją córką? Nigdy!”.

Koszt wyjazdu wynosi 60 zł od osoby i obejmuje bilet na spektakl oraz przejazd autobusem na trasie Żywiec – Bielsko – Żywiec.
Wyjazd spod US w Żywcu w dniu 7 kwietnia o godzinie 19:00. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 20:00.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów.
Osoby, które wpisały się na wyjazd do teatru proszone są o dokonanie wpłaty wpisowego  w terminie do 25 marca b.r.  Zapisy przyjmuje Skarbnik Klubu kol. Łukasz Trębacz oraz organizator wyjazdu – Grzegorz Szczepaniak.

Zapraszam
Grzegorz Szczepaniak – Prezes Koła PTTK

 

O spektaklu „Z Twoją córką? Nigdy!”

 

 

 

Lepiej nie czekać na kryzys, lepiej mu zapobiegać. Z takiego założenia wychodzi Alicja Koukolikova, podejmując działania profilaktyczne w celu ratowania (całkiem nieźle się mającego) małżeństwa. Wzorem dla niej i jej męża, Rudka, są ich przyjaciele: Lubosz i Libusza Szimandl, statyczna para bankiera i przedszkolanki, którym obce są kryzysy. A przynajmniej do czasu, aż Lubosz nie zobaczy dorosłej już córki Koukolikóv, Sandry… Bo czy idealnym lekarstwem na kryzys wieku średniego nie jest właśnie zakochanie się w młodszej kobiecie? 

 

1 Komentarz on Wyjazd do teatru na sztukę „Z Twoją córką? nigdy!”

  1. Krystyna Sapeta | 28 marca 2017 at 12:22 | Odpowiedz

    Jestem zaintersowana Waszymi wedrówkamo w 2017r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*