Wyjazd do teatru na sztukę Boeing, Boeing – 13 kwietnia b.r.

W dniu 13 kwietnia 2016r.  Klub Górski „ZDOBYWCY” wyrusza na kolejny wyjazd teatralny, tym razem do Teatru Polskiego w Bielsku na sztukę „Boeing, Boeing”.

Koszt wyjazdu wynosi 50 zł od osoby i obejmuje bilet na spektakl oraz przejazd autobusem na trasie Żywiec – Bielsko – Żywiec.
Wyjazd spod US w Żywcu w dniu 13 kwietnia o godzinie 18:00. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 19:00.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów.
Zapisy wraz z wpisowym na wyjazd przyjmuje Skarbnik Klubu kol. Łukasz Trębacz. oraz organizator wyjazdu – Grzegorz Szczepaniak.

Zapraszam
Grzegorz Szczepaniak – Prezes Koła

Teatr 2Teatr 3Teatr 4

 

 

.

Boeing Boeing opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag, służącej Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

Historia:
Boeing Boeing to klasyczna już dziś sztuka francuskiego pisarza Marca Camolettiego. Pokazana na scenie po raz pierwszy w roku 1960 po 17,5 tysiąca wystawień jest francuską rekordzistką Guinnessa. Historia amanta i 3 stewardess, grana do tej pory w 55 krajach świata, doczekała się również kilku kinowych adaptacji, w tym hollywoodzkiego hitu z Tonym Curtisem i dwóch filmów bollywoodzkich. Boeing Boeing wreszcie wylądował również w Polsce w niezwykłej adaptacji Bartosza Wierzbięty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*