Wycieczka wielodniowa

W dniach 30.05-02.06( weekend Bożego Ciała) zaplanowaliśmy wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.

Wyjazd o 6.00 w czwartek, przejazd do Srebrnej Góry, zwiedzanie twierdzy i okolic, następnie przejazd do OW Kamela w Szczytnej gdzie będziemy kwaterować, podczas całego pobytu.

Dzień drugi. Przejazd do czeskiego miasteczka Ardspach i spacer do Skalnego Miasta oraz Teplickich Skał. Trasa turystyczna 14 km, czas przejścia około 6h. Konieczne będzie posiadanie 150 koron na wstęp. Powrót z Teplic do Szczytnej.

Dzień trzeci. Przejazd do Międzygórza skąd pójdziemy na Śnieżnik, Mały Śnieżnik oraz do Wodospadu Wilczki. Trasa 20 km, czas przejścia 8h. powrót busem do Szczytnej.

Dzień czwarty. Zwiedzanie Kłodzka, starówki, twierdzy, mostu gotyckiego. W drodze powrotnej przerwa na obiad. Powrót do Żywca w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki 670 zł, obejmuje transport, zakwaterowanie i dwa posiłki dziennie(śniadanie i obiadokolacja). Oprócz wstępu do Skalnego miasta, uczestnicy będą ponosić inne koszty biletów, których wysokość zostanie podana później. Warunkiem zapisu jest wpłata zaliczki w wysokości 220 zł u Skarbnika klubu.

Zapraszam w imieniu koordynatora wyjazdu, kolegi Jarosłąwa Talika

Marcin Gibas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*