Wycieczka na Siwy Wierch w Tatrach Zachodnich – zaproszenie

W dniu 5 września 2020 r. odbędzie się kolejna wycieczka w ZDOBYWCÓW. Tym razem zapraszamy na wycieczkę w Tatry Zachodnie na Słowacji, w ich najbardziej odludne szlaki. Trasa naszej wycieczki powiedzie przez Dolinę Jałowiecką i Dolinę Bobrowiecką na Przełęcz Palenica (1574 m n.p.m.). Z niej pójdziemy na Siwy Wierch (1805 m  n.p.m.), z którego zejdziemy przez Ostrą (1765 m n.p.m.) do Schroniska Czerwieniec. W dalszej drodze możemy odwiedzić też schron partyzancki. Początek i koniec wycieczki nastąpi w Bobrowieckim Wapienniku ( 750 m n.p.m. ).

Liczba miejsc ograniczona i wynosi 25 osób.  Wyjazd autokaru przewidywany jest na godzinę 5:00 rano dnia 5 września spod US w Żywcu. Przewidywany czas wycieczki górskiej trasie to 7 godzin.

Cena przejazdu i ubezpieczenia dla Zdobywców – 50 zł (częściowa dopłata z kasy Koła), a dla osób spoza Klubu – 60 zł. Osoby spoza Klubu ZDOBYWCY mogą zapisywać się w przypadku wolnych miejsc najwcześniej  4 dni przed wyjazdem.

Przypominamy, że z uwagi na istniejące zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne w trakcie wycieczki należy przestrzegać dyscypliny sanitarnej (dystans społeczny, maseczki itd).

Serdecznie zapraszamy.

Prezes Klubu – Grzegorz Szczepaniak
Organizator wyjazdu – Łukasz Trębacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*