Wycieczka na Malinowską Skałę i Skrzyczne już 27 maja!

W dniu 27 maja odbędzie się długo oczekiwana (przełożona z kwietnia) wycieczka na Malinowską Skałę, Skrzyczne połączona z ogniskiem w Dolinie Zimnika. W trakcie wycieczki planowane jest odwiedzenie Jaskini Malinowskiej (z uwagi na umiarkowane trudności w jej eksploracji tą atrakcję polecam tylko najbardziej doświadczonym i dobrze wyekwipowanym ZDOBYWCOM). Przewiduję się dwie trasy wycieczki:
1 trasa (dla mniej wprawionych turystów):
Przełęcz Salmopolska (934 m n.p.m.) – Malinów (1117m n.p.m.) – Jaskinia Malinowska – Malinowska Skała (1152 m n.p.m.) – Dolina Zimnika (Ostre)
2 trasa (dla „wyczynowców”):
Przełęcz Salmopolska (934 m n.p.m.) – Malinów (1117m n.p.m.) – Jaskinia Malinowska – Malinowska Skała (1152 m n.p.m.) – Małe Skrzyczne (1211 m n.p.m.) – Skrzyczne (1257 m n.p.m.)- Dolina Zimnika (Ostre)
Chętnych na wycieczkę proszę o zgłoszenie się do osób organizujących ową wycieczkę z wpisowym wynoszącym dla ZDOBYWCÓW 10 zł, a dla pozostałych osób 15 zł. W cenie uwzględniono przejazd na Przełęcz Salmopolską, przejazd z Ostrego do Żywca oraz kiełbaskę i pieczywo.
Inne informacje: Chętnych do odwiedzenia Jaskini Malinowskiej zachęcam do oglądnięcia strony internetowej: http://www.sktj.pl/epimenides/flisz/malin_p.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*