WYCIECZKA NA BYSTRĄ W SŁOWACKICH TATRACH ZACHODNICH (uwaga obostrzenia COVID-19)

Dzień dobry.

Mam przyjemność zaprosić Szanownych Zdobywców na kolejną wycieczkę w Tatry. Tym razem w Zachodnie po południowej stronie. Dzień wyjazdu to 19 września 2021 r. (Uwaga ! Data zmieniona w stosunku do planowanej pierwotnie).

Celem naszej wycieczki będzie Bystra – najwyższy szczyt całych Tatr Zachodnich – 2248 m. Szlak przebiegałby przez Dolinę Wąską i Dolinę Raczkową ( zwaną też Gaborową ) na Baniastą Przełączkę i dalej przez Błyszcz na szczyt. Zejście przez Dolinę Bystrą do parkingu ( bus po nas podjedzie ).

Przewidywany czas na szlaku to ponad 8 godzin. Do tego trzeba doliczyć zasłużone odpoczynki. Przejdziemy około 20 kilometrów, podejście i zejście po plus / minus 1500 m. Tak więc kondycja się przyda. Trudności technicznych brak. Warto zabrać ze sobą mocne źródło światła.

Cenę za przejazd i ubezpieczenie ( maksymalnie 24 osoby ) oraz godzinę wyjazdu ( najpóźniej 4.30 ) podamy wkrótce. (???)

Z powodu obecnych przepisów wyjazd TYLKO dla osób zaszczepionych. Przed wyjazdem należy też mieć wypełniony formularz na stronie : https://korona.gov.sk/ehranica/

Serdecznie pozdrawiam.

ŁUKASZ TRĘBACZ

2 Comments on WYCIECZKA NA BYSTRĄ W SŁOWACKICH TATRACH ZACHODNICH (uwaga obostrzenia COVID-19)

  1. Macie nieaktualne informacje, bezproblemowo wjeżdżają tylko zaszczepieni, ozdrowieńcy po wjeździe idą na kwarantannę i dopiero po 5 dniach mogą zrobić test i wtedy przy negatywnym wyniku są z niej zwalniani.

  2. No to może kogoś im w prezencie zostawimy ; )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*