Wielka Pętla Beskidzka

W dniach 3 do 10 czerwca( termin orientacyjny), nasz kolega klubowy Krzysztof Bąk zamierza przejść nowo wyznaczonym szlakiem zwanym The Loop, biegnącym z Bielska przez szczyty Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego( szczegóły na stronie gorydlaciebie.pl), Trasa liczy 250 km i 20000 m przewyższenia. Noclegi z wyłączeniem schronisk, w namiocie lub tarpie. Codziennie pokonywany będzie dystans ok. 35 km. Gdyby ktoś chciał dołączyć do Krzyśka w tym górskim wyzwaniu, podaję jego nr telefonu i adres mailowy: tel.515 502 647, krzysiek.bonek@gmail.com

3 Comments on Wielka Pętla Beskidzka

 1. Szlak nie jest wyznaczony na nowo;-) tylko biegnie po szlakach już wyznaczonych od lat ;-). Każdy może sobie połączyć punkty choćby w aplikacji mapa turystyczna, wyznaczyć pętlę nawet dłuższą i nazwać ją po angielsku, szwedzku, kaszubsku czy swahili. Do tego odpowiedni marketing…, Promocja w socjal mediach i przepis na „nowy” szlak gotowy!
  Niemniej jednak życzę Koledze powodzenia i lekkiego plecaka 😉

  • Wiem że nie jest wyznaczony na nowo, tak to określiłem zdając sobie sprawę że ktoś się do tego sformułowania,,przyczepi „. Faktem jest że został wymyślony przez człowieka zajmującego się od lat marketingiem i PR, nazwiskiem Zmyślony nomen omen. Tym niemniej jest to ciekawy pomysł na wyprawę, bo stanowi jakieś novum w działalności naszego koła.

 2. Hej wszystkim,
  Oczywiście, że żaden nowy szlak nie został wyznaczony. Co nie zmienia faktu, iż należy docenić osoby odpowiedzialne za ten projekt, który wymagał na pewno wiele poświęconego czasu i nerwów.
  P.S. Z wagą plecaka nie ma tragedii 🙂 bez wody (ale z kawą, owsianką i rodzynkami) wyszło jakieś 8.25kg, więc jest całkiem nieźle.

  Postaram się opisać przygodę jak tylko wrócę!

  Z górskimi pozdrowieniami,
  Hej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*