VI Rajd Koła Miejskiego „POWITANIE WAKACJI”

.

.

.

 

W dniu dzisiejszym (23 czerwca 2018 r.) w Beskidzie Śląskim odbył się kolejny już – VI Rajd Koła Miejskiego pt. „POWITANIE WAKACJI”. Trasa Rajdu wiodła wschodnią częścią Beskidu Śląskiego z Ostrego przez Malinowską Skała, Przełęcz Salmopolską, Przełęcz Karkoszczonkę i kończyła się w Szczyrku. Rajd miał charakter imprezy oddziałowej – tj. pod patronatem Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

.

.

.

 

W rajdzie uczestniczyło niezbyt wielu członków Oddziału Babiogórskiego w Żywcu co zapewne było spowodowane niezbyt dobrą pogodą. Nie zabrakło wśród nich członkowie Klubu Górskiego „ZDOBYWCY” pod przewodnictwem kol. Janka Garncarczyka. Sześcioosobowa ekipa Janka dzielnie zmagała się z mocno padającym deszczem toteż ich wysiłek został dostrzeżony przez organizatorów i podczas podsumowania rajdu w Chacie Wuja Toma na Przełęczy Karkoszczonka otrzymała wspaniały puchar – można rzec: „ZA DZIELNOŚĆ, ODWAGĘ i BRATERSTWO z KOŁEM MIEJSKIM”.

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować organizatorom imprezy za wkład, który włożyli w przygotowanie Rajdu oraz kol. Jankowi i jego najbliższym oraz Ewie i Adamowi Gęgom jak również kol. Grażynie Urbańskiej za reprezentowanie naszego Koła na Rajdzie.

Wielkie gratulacje dla dzielnych ZDOBYWCÓW
Prezes Koła – Grzegorz Szczepaniak

PS.

Relacja zdjęciowa – fot. Janek Garncarczyk

1 Komentarz on VI Rajd Koła Miejskiego „POWITANIE WAKACJI”

  1. ZDOBYWCOM NIE PRZESZKADZAŁA POGODA.
    W DOBRYCH HUMORACH PRZESZLI CAŁĄ TRASĘ.
    BRALI UDZIAŁ WE WSZYSTKICH KONKURSACH,ORGANIZOWANYCH PRZEZ WODZIREJA KAPELI „HAJDUK”ZE SZCZYRKU I ORGANIZATORÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*