Spotkanie opłatkowo – refleksyjne

Dokładnie w pierwszą rocznicę powstania Klubu Górskiego „ZDOBYWCY” odbyło się spotkanie opłatkowo-refleksyjne członków tegoż Klubu oraz zaproszonych gości. W spotkaniu uczestniczyła pokaźna liczba „ZDOBYWCÓW” – bo aż 27 członków. Mieliśmy też zaszczyt gościć wspaniałych gości w osobach: Pani Heleny Chłopczyk – wieloletniego, zasłużonego członka PTTK, Pana Józefa Talik – Prezesa Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu oraz Pana Zbigniewa Kapuścińskiego – naszego ulubionego kierowcy.
Spotkanie zgodnie z planem rozpoczęło się o godzinie 15:30 i po uroczystym złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem dokonano przeglądu zdjęć z imprez i wycieczek z 2005 roku. Prezentacja ponad sześciuset zdjęć trwała ok. godziny i często była przerywana śmiechem, a czasami zadumą…
W trakcie spotkania dokonano też wyboru drugiego Wiceprezesa Klubu. Na stanowisko to wybrano naszą wspaniałą koleżankę – Wiesławę Rus. Nie obyło się też bez wyróżnień dla najbardziej aktywnych członków Klubu. Nagrody w postaci dyplomów oraz kalendarzy klubowych na rok 2006 otrzymali: Wiesia Rus, Urszula Szczotka, Tomek Jeziorski, Iwona i Arek Rus, Basia Szczepaniak, Rafał Gmyrek i Beata Stefaniuk oraz nasi milusińscy Anetka Talik i Tomek Szczepaniak.
Prezes Oddziału Babiogórskiego w Żywcu – Pan Józef Talik w trakcie spotkania wręczył naszym nowym klubowiczom legitymacje członkowskie PTTK. W ten sposób w Klubie Górskim „ZDOBYWCY” powitaliśmy kol. Liliannę Stasica-Sadowska (49 członek Klubu) oraz kol. Paulinę Stefaniuk (50 członek KG „ZDOBYWCY”).
Na koniec spotkania dokonano wyboru miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić w bieżącym roku. Wśród 14 wybranych gór i pasm górskich na uwagę zasługują: Słowacki Raj – wycieczka dwudniowa, Pieniny, Szpiglasowa Przełęcz i Wrota Chałubińskiego, Krywań w Tatrach Słowackich, Trzy Kopy na doliną Rohacką, Czerwone Wierchy, Rycerzowa z Turniejem Siatkówki Górskiej. Szczegóły na naszej stronce w „kalendarzu imprez”.
Przy okazji bardzo dziękuję Wszystkim Zdobywcom za to, że tak fajnie można było z Wami pochodzić sobie po górkach w ubiegłym roku, pograć w siatkę, zjeść wspaniałe ciastka i ciasteczka i jeszcze raz dziękuję za prezent od Was w postaci albumu – „Ostatnie dzikie miejsca Europy” (czyli przewodnik po Europie dla dzikich:) ) – książka bardzo fajna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*