Relacja z zakończenia sezonu 2018 na Hali Miziowej

W ostatni weekend na Hali Miziowej w Beskidzie Żywieckim odbyło się zakończenie sezonu górskiego Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY. Była to dwudniowa impreza biesiadna, w której podsumowano sezon 2018 oraz miło spędzono czas prze gitarach i śpiewnikach Klubowych.

.

.

.

Podsumowując sezon należy powiedzieć, że dotąd w bieżącym roku zorganizowano 20 imprez górskich w tym dwie narciarskie. Ogólnie uczestniczyło w nich ponad 400 osób co daje przeciętną na imprezę ok. 20 osób. Uwzględniając jednak aktualną liczbę członków naszego Koła (172 osoby) statystyczny ZDOBYWCA w bieżącym roku był tylko 2,33 razy na wycieczkach organizowanych przez Klub. Niezbyt to duża liczba.

.

.

.

Na szczęście są osoby które znacznie częściej uczestniczyły w wycieczkach i imprezach Klubowych. W pierwszej piętnastce najaktywniejszych ZDOBYWCÓW uplasowali się i zasłużyli na wyróżnienie:

1 miejsce  – Janek Garncarczyk – 15 imprez,
2 miejsce – Jerzy Gabryl, Monika Klimczak, Monika Ponikiewska, Barbara Pytko – 9 imprez,
3 miejsce – Małgorzata Uflant – 8 imprez
4 miejsce – Robert Kupczak, Jolanta Grzegorzek, Mariola Kubica – 7 imprez
5 miejsce – Gęga Adam, Anna Pępek-Kupczak – 6 imprez,
6 miejsce – Ewa Gęga, Adam Pietraszko, Łukasz Trębacz, Mariusz Sowa – 5 imprez.

Wszystkie ww. osoby zostały nagrodzone nagrodami książkowymi a zwycięzca Janek Garncarczyk dodatkowa pamiątkowym pucharem!

(Tworzący ten ranking – Prezes Klubu – tradycyjnie nie jest objęty ww. klasyfikacją uczestniczył w 15 imprezach.)

.

.

.

Bardzo jeszcze raz dziękuję najbardziej aktywnym ZDOBYWCOM za zaangażowanie i czynny udział w życiu Koła, jak również za bardzo miłą atmosferę na wszystkich tegorocznych imprezach.

Wielkie podziękowania należą się też kol. Krzysztofowi Porębskiemu – gospodarzowi Schroniska na Hali Miziowej i zarazem ZDOBYWCY – za pomoc w organizacji imprezy. Bardzo też dziękuję naszym gitarzystom Adamowi i Piotrowi za wspaniałe prowadzenie biesiady!

Grzegorz Szczepaniak

 

1 Komentarz on Relacja z zakończenia sezonu 2018 na Hali Miziowej

  1. Gratulacje dla Pana Jana 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*