Relacja z XX Turniej Siatkówki Górskiej na Hali Rycerzowej

.

.

.

W dniu 11 czerwca 2022 odbył się jubileuszowy XX Turniej Siatkówki Górskiej na Hali Rycerzowej. Klub Górski ZDOBYWCY w turnieju reprezentowały dwie drużyny. Drużyna „Zdobywców II” w składzie Ania i Paweł Oczkowscy, Michał Sibik i Ola Białek  – zajęła  4 miejsce, przegrywając po zaciętej walce mecz o 3 miejsce z „Biesiatnikami”.

.

.

.

W finale zmierzyły się drużyny „Ujsoły” i „Dzidy”, a więc zwycięzcy ostatnich dwóch turniejów. Zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna z Ujsół, która w  całym turnieju nie przegrała nawet seta.

.

.

.

Nasza druga drużyna „Zdobywcy I” w składzie: Jurek Gabryel i inni nie awansowała niestety do strefy medalowej, ale zajęła bardzo dobre miejsce w przedziale 7-9. Ten wynik zapewnił im udział bez eliminacji w następnym turnieju.

.

.

.

Cieszy fakt, że coraz młodsi zawodnicy pojawiają się na boisku, stara gwardia jednak nie odpuszcza. Jak zwykle sportowym emocjom towarzyszyła dobra zabawa poza boiskiem oraz gorący doping kibiców.