Relacja z wycieczki na Kotarz w Beskidzie Śląskim

W niedziele 26 lipca b.r. 21 osobową grupą odwiedziliśmy Beskid Śląski.

Dla mnie planowanie wycieczki jest równie przyjemne co samo włóczenie się po górach. A tras2015_07_26 Kotarz fot. B. Pytko _ (11)a była zaplanowana następująco: Brenna Hołcyna – Hala Jaworowa ( z charakterystycznym samotnym bukiem) – Kotarz (z ołtarzem europejskim) – Grabowa – Przeł. Salmopol (z Białym Krzyżem) – Telesforówka (prywatne schronisko z volkswagenem garbusem) – Trzy Kopce Wiślańskie i zejście do Brennej Leśnicy.

Leżąc n2015_07_26 Kotarz fot. B. Pytko _ (18)a łące przy Tetesforówce i podziwiając panoramę rozciągającą się stąd niemal w każdym kierunku, nikomu nie chciało się ruszać w dalszą drogę. Cała wędrówka zajęła nam ok.7 godzin. Trasa pod względem widokowym jest naprawdę godna polecenia. Dodam jeszcze, że oczywiście kontynuowaliśmy tematykę wypasu owiec na halach w ramach unijnych dotacji. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w tej skromnej wycieczce beskidzkiej.

Basia Pytko

PS.
Zapraszam do galerii zdjęć z wycieczki.

5 Comments on Relacja z wycieczki na Kotarz w Beskidzie Śląskim

  1. Dzieki Basiu za wycieczke. Bylo super !

  2. Zdobywca z BB. | 28 lipca 2015 at 19:32 | Odpowiedz

    Wycieczka naprawdę świetna,nawet nie myślałem,że takie fajne widokowo szlaki mam pod nosem.Z Basią spokojnie można wybierać się w góry,pełny profesjonalizm,ogromna wiedza,mapa do dyspozycji,nakarmi,poradzi,pomoże i nie zostawi nikogo w potrzebie.W imieniu swoim i syna DZIĘKUJĘ!!! P.S. Basiu,czemu nie odbierasz tel.odezwij się,muszę szybko pożyczyć pieniądze:)

  3. Czekam na zdjęcia 🙂

  4. TT, zdjęcia pierwsza liga 🙂 strona też robi wrażenie i co najfajniejsze, jest lista KGP do skopiowania i zrealizowania 😉 dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*