Relacja z wycieczki na Kościelec

2015_07_25 Ko˜cielec fot. ť. tr©bacz (8)2015_07_25 Ko˜cielec fot. ť. tr©bacz (12)W sobotę 25 lipca 2015 r. 16 osobowa ekipa ZDOBYWCÓW ła na piękny tatrzański szczyt Kościelec w Tatrach Polskich (2 osoby zrezygnowały z wyjścia na szczyt ). Wycieczka trwała 7 i pół godziny od Kuźnic przez Kościelec do Kuźnic. Pogoda była wspaniała – deszcz dopadł nas w momencie wejścia do busa.  Atmosfera ok., wszystkim się podobało. Trochę czasu spędziliśmy w Schronisku Murowaniec oraz nad brzegiem Czarnego Stawu Gąsienicowego.

Można więc powiedzieć, że wszystkie tegoroczne wycieczki tatrzański odbyły się, co nie każdego roku było regułą ! 🙂

Dziękując uczestnikom za wspólną wycieczkę zapraszam Wszystkich do galerii ZDOBYWCÓW.

Łukasz Trębacz – organizator wycieczki

4 Comments on Relacja z wycieczki na Kościelec

  1. Zdobywca z BB. | 28 lipca 2015 at 19:12 | Odpowiedz

    Oglądam sobie zdjęcia,których nikt inny nie widział i muszę przyznać,że jestem zachwycony.Kol.Łukasz po organizacyjnym sukcesie Czerwonej Ławki udowodnił,że organizuje wycieczki profesjonalnie,natomiast incydent z Wojtkiem nie może wpłynąć na negatywną opinię,gdyż zagrożenie życia co prawda było,ale minimalne:)

  2. Następnym razem obiecuję przestudiować mapkę 😉

  3. Do Zdobywcy z BB | 31 lipca 2015 at 17:09 | Odpowiedz

    Kolego z BB może pochwalisz się zdjęciami z wycieczki? Pewnie nosisz lustrzankę dla szpanu, a zdjęć nie robisz bo Ci szkoda miejsca na karcie!!! Czy ktoś widział zdjęcia zrobione przez Kolegę z BB? 😉

  4. Podobno łatwiej trafić na Yeti, niż na zdjęcia Kolegi z BB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*