Relacja z Walnego Zjazd Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu

W dniu 25 czerwca b.r. odbył się Zwyczajny Walny Zjazd Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele wszystkich kół i klubów Oddziału Babiogórskiego PTTK w tym członkowie Koła PTTK  Klub Górski ZDOBYWCY (Mirosław Dziergas, Michał Kusiak, Monika Ponikiewska, Mariusz Sowa, Grzegorz Szczepaniak, Łukasz Trębacz).

.

.

.

W trakcie Walnego Zjazdu posumowano działania Zarządu Oddziału w latach 2017-2022 a zasłużonym działaczom Towarzystwa oraz osobom, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w regionie wręczono dyplomy i odznaczenia.

.

.

.

.

.

.

.

Na Zjeździe wybrano nowy Zarząd Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu, na czele którego stanął Prezes – Jakub Nowak. W skład Zarządu Oddziału weszli m. in. członkowie Klubu Górskiego ZDOBYWCY – Mirosław Dziergas, Michał Kusiak i Grzegorz Szczepaniak. Na czele Oddziałowej Komisji Rewizyjnej stanął nasz klubowy kolega Mariusz Sowa. Delegatami na Regionalną Konferencję Oddziałów PTTK woj. Śląskiego z naszego koła zostali kol. Mirosław Dziergas, Michał Kusiak.

Wszystkim nowo wybranym członkom władz i delegatom składamy życzenia pomyślności w działaniach na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*