Rajd rowerowy do Korbielowa 10 maja 2015 – relacja

Rajd rowerowy 10_maja_2015W niedzielę 10 maja 2015r. zgodnie z zapowiedzią miała się odbyć pierwsza w tym roku impreza organizowana przez Komisję Turystyki Kolarskiej. Jednak ze względu na złe prognozy pogodowe została oficjalnie odwołana. Informacja o tym nie dotarła „na szczęście” do mnie i zgodnie z planem o godz. 10 razem z moją żoną zameldowaliśmy się na miejscu zbiórki w rynku. Po chwili dołączył do nas kol. Piotrek Dutkiewicz i kol. Beata Stefaniuk.
I w takim małym bo ledwie czteroosobowym składzie debiutantów na imprezach KTK, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie wycieczki zgodnie z planem. Po ok. 1.5godz. jazdy z krótkim postojem w rynku w Jeleśni  dotarliśmy do celu czyli Chaty Baców w Korbielowie. Szczęście nas nie opuszczało bo pomimo ciemnych, nisko wiszących chmur nie spadła w czasie jazdy ani jedna kropla deszczu a w Korbielowie zaświeciło nawet na krótko słonce. Gospodarz nieco skonsternowany chciał nawet rozpalać ognisko widząc rowerzystów jednak skończyło się na kawie, ciastku i gorących oscypkach. Po odpoczynku i milej rozmowie w towarzystwie gospodarza p. Dawida oraz wykonaniu pamiątkowej fotki wsiadamy na rowery i w dół. Nie wiem dlaczego ale droga powrotna trwała o połowę krócej.

Bardzo dziękuję Beacie, Marysi i Piotrkowi że nie pozwoliliście mi zrezygnować i mogliśmy wspólnie spędzić kilka godzin. Sezon rowerowy 2015 uważam za otwarty.
Pozdrawiam
Adam Pietraszko

1 Komentarz on Rajd rowerowy do Korbielowa 10 maja 2015 – relacja

  1. Pozdrowienia dla Marka i wszystkich, których zabrakło na rajdzie oraz dzięki Tym, którzy (tak jak ja) nie zwątpili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*