Podziel się 1 % podatku

Nasz kolega klubowy Jakub Górny zwróciła się z prośba do członków naszego koła o wsparcie w leczeniu jego córki – Leny Górnej, która od urodzenia wzmaga się z wrodzoną wadą serca. Oto prośba kolegi Jakuba:

Kolejny sezon rozliczeń podatku  rozpoczęty, a w związku z tym, zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na naszą córkę Lenkę. Zdajemy sobie sprawę jak wiele jest osób potrzebujących, że każdego roku proszących o taką pomoc przybywa. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni Wszystkim, którzy wspierają nas przekazując swój procent podatku Lenie.

Dzięki pieniądzom uzyskanym z 1% podatku mamy możliwość częściowego pokrycia kosztów związanych z opłaceniem wizyt u specjalistów (a tych trochę jest), kosztów pobytu w szpitalach, hotelach, szereg badań wykonywanych prywatnie, rehabilitacji. Za każdy przysłowiowy grosz serdecznie wszystkim dziękujemy.

Jeżeli nie będą Państwo mieli na kogo z pośród bliskich lub znajomych osób przekazać 1% podatku z rozliczenia rocznego to będziemy niezmiernie wdzięczni jeżeli rozliczając się przekażecie ten 1 % na naszą córkę Lenę 🙂

W formularzu PIT proszę wpisać numer:  KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:  13595 Górny Lena

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*