Pierwsza Krawculska Impreza na Orientację za nami

InO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (04)InO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (11)W dniu 19 mInO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (06)arca 2016 roku na Krawcowym Wierchu odbyła się  Pierwsza Krawculska Impreza na Orientację. Impreza była zorganizowana przez Gospodarzy Bacówki PTTK Krawców Wierch oraz Klub Górski ZDOBYWCY przy współudziale Koła „ZaŻarCi” z Międzybrodzia Żywieckiego.

W imprezie uczestniczyło 19 uczestników w tym trzy drużyny. Wszyscy bardzo dobrze się bawili a co najważniejsze wszyscy dotarli do mety zawodów (nikt się nie zgubił !!! – wielkie brawa).

W kategorii dInO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (21)rużyn wygrała drużyna o pięknej nazwie „Brygada RRR”, drugie miejsce zajęła drużyna „Grube Berty”, a trzecie miejsce zajęła ekipa z  Koła SKKT Dreptusie z Gimnazjum nr 5 z Żywca.

 

W kategorii sportowej wyniki przedstawiały się następująco:
InO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (23)InO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (22)1 miejsce – Iwona Uja z Koła Globtroter Brzuśnik – najlepszy wynik wśród kobiet nagrodzony przelotem samolotem z lotniska Rybnik,
2 miejsce – Jakub Górny z Klubu Górskiego ZDOBYWCY – najlepszy wynik wśród mężczyzna nagrodzony  kursem parlotniarskim z samodzielnym lotem,
3 miejsce – Milena Uniwersał z Koła Globtroter Brzuśnik – nagrodzona wspaniałą koszulką Bacówki PTTK Krawców Wierch
4 miejsce – Barbara Pytko z Klubu Górskiego ZDOBYWCY

InO na Krawculi fot. Krzysztof Haase (27)Zapraszam do galerii na zdjęcia z zawodów wykonane przez Kol. Krzysztofa Haase z Koła „ZaŻarCi”.

Współorganizator
Grzegorz Szczepaniak

2 Comments on Pierwsza Krawculska Impreza na Orientację za nami

  1. No to się Kuba przeleci…

  2. Taa, ale pierwsze muszę iść do Piotrka D. i kupić dobre ubezpieczenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*