Nowa strona internetowa naszego klubu

Moi Drodzy,
Z dniem dzisiejszym Waszym oczom ukazała się nowa odsłona oficjalnej strony internetowej naszego klubu. Idąc z duchem czasu, serwis został gruntownie zmieniony oraz wzbogacony o przyjaźniejszy interfejs. Główny nacisk położyłem na jego funkcjonalność oraz czytelność.

Nowa strona daje możliwość wygodniejszego zapoznawania się z bieżącymi wydarzeniami z życia klubu. Dodatkowo każdy „news” może być przypisany jednej lub więcej kategorii, dzięki czemu wygodniej np. wyszukamy informacje o relacjach z minionego okresu, sprawdzimy plan wycieczek czy prześledzimy historię wyjazdów na narty.

Dodatkowo mam nadzieję, że powstanie grupa stałych redaktorów, która będzie mogła publikować informacje na stronie, samodzielnie, bez pośrednictwa Grzegorza czy mnie. Mam nadzieję, że dzięki temu strona będzie szybciej aktualizowana i przyczyni się do wzrostu jej popularności.

W przeciągu kilku najbliższych tygodni, sukcesywnie będzie uzupełniana o materiały wstecz (galerie i aktualności), ale te bieżące oczywiście już znajdują i będą znajdywać się na stronie. Proszę więc o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż przeszłość mamy niezwykle bogatą i jej przeniesienie będzie wymagało nieco czasu (tu liczę na pomoc grona redaktorów).

Liczę więc na pomoc 2-3 osób, która ręcznie przeniesie część aktualności (na zasadzie kopiuj -> wklej oraz zmieni datę publikacji). Galerią zajmę się osobiście, ponieważ wymaga jeszcze pewnego dopracowania. Proszę zatem o kontakt ze mną osoby chętne do pomocy. Zapewniam, że nie jest to trudne :).

Jakbyście mieli jakieś uwagi i przemyślenia – piszcie śmiało :).

 

ps.

Wiem, że część z Was przyzwyczaiła się już do poprzedniej strony, ale jestem przekonany, że i jej nową wersją także się zaprzyjaźnicie :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*