Kulig Klubu Górskiego ZDOBYWCY – relacja

 

 

 

W dniu 18 lutego 2017 roku odbył się kolejny kulig Klubu Górskiego ZDOBYWCY. Tym razem kulig została zorganizowany w Żabnicy Skałce. Chociaż pogoda w okresie poprzedzającym kulig nie wyglądała na najlepszą to mikroklimat Doliny Żabnicy zapewnił nam dużo śniegu, bez którego tego rodzaju impreza nie mogła by się odbyć. W kuligu uczestniczyło 50 świetnie bawiących się ZDOBYWÓW.

 

 

 

W trakcie kuligu były zorganizowane konkursy dla najmłodszych oraz jeden konkurs dla dorosłych. To ciekawe ale we wszystkich konkursach wygrał ktoś z rodziny Stasiców. W konkursie rzutu do tarczy dla dzieci i młodzieży wygrał Daniel Stasica, w konkursie szybkościowym jazdy na „dupolotach” wygrał jego młodszy brat Grześ. Ich tata (Paweł Stasica) wygrał konkurs sprawnościowy dla dorosłych.

Na kuligu nie brakowało też dobrej kiełbasy z ogniska oraz gorącego bogracza. Dodam, że zabawa była wyjątkowa bo w pięknej  górskiej atmosferze  i co uświetniło nastrój – w świetle pochodni przy lekkich opadach śniegu!

Na koniec wielkie podziękowania dla gospodarza z pensjonatu Alaska w Żabnicy – Zdzisia Kupczaka za pomoc w organizacji imprezy.

 
Zapraszam do galerii.
Grzegorz Szczepaniak – organizator kuligu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*