KLAK ZDOBYTY!!!

 .
 .
 .
 .
 .
 .
W sobotę 30 września odbyła się Klubowa wycieczka na Małą Fatrę. Zwarta i dzielna grupa Zdobywców ruszyła ku przygodzie i w pięknym stylu nieznanymi sobie wcześniej, stromymi ścieżkami zdobyła Klak (1351 m n.p.m.) – szczyt kończący na południu główny grzbiet Luczańskiej Małej Fatry.
 .
 .
 .
 .
 .
Klak to charakterystyczna, rzucająca się już z daleka góra, której wierzchołek zakończony jest podwójnym krzyżem oraz urwiskiem o wysokości kilkudziesięciu metrów. Ten niezwykły szczyt wyczuwając zbliżającą się grupę Zdobywców wyłonił się z chmury pozwalając nam degustować się nieco przymglonymi lecz rozległymi widokami.
W drodze powrotnej starczyła czasu na odwiedzenie Słowackiego Betlejem w Rajeckiej Leśnej.
Punktem kulminacyjnym wyjazdu i najważniejszą sensacją dnia było wręczenie ufundowanych przez „Anonimową Grupę Sobotnich Turystów” nagród w postaci przytulnych Owieczek oraz mocnych Plusów.
 .
 .
 .
 .
 .
Organizator wyjazdu za sprawne przeprowadzenie Akcji Klak wszystkim uczestnikom dziękuje!!!
Piotr Dziki
PS.
Bardzo cieszy fakt, że ekipa ZDOBYWCÓW zapełniła całego 28 osobowego BUS-a na wycieczce górskiej – co nie zdarzyła się już od dawna (ponoś jeszcze zabrakło miejsc). Zapraszam do galerii na zdjęcia Łukasza i moje.  Pozdrowienia dla wszystkich „Sobotnich Zdobywców”.
Prezes Koła

1 Komentarz on KLAK ZDOBYTY!!!

  1. Piękna wycieczka … a przytulna Owieczka słodka 🙂 Podziękowania dla Piotra – organizatora Akcji Klak 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*