II Dzień Dziecka Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu

Dzień Dziecka (5) Dzień Dziecka (6) Dzień Dziecka (12) Dzień Dziecka (18) Dzień Dziecka (21) Dzień Dziecka (22) Dzień Dziecka (31) Dzień Dziecka (34)Dzień Dziecka (42)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 13 czerwca 2015r. przy Bacówce PTTK na Hali Rycerzowej  odbył się II Dzień Dziecka Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu. Impreza ta została zorganizowana przez Koło PTTK Klub Górski ZDOBYWCY oraz Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu przy współudziale Firmy Żywiec Zdrój S.A.,  Stowarzyszenia LGD „Żywiecki Raj” oraz Bacówki PTTK na Hali Rycerzowej.

Dzień Dziecka (24) Dzień Dziecka (29)W imprezie wzięło udział ponad 90 uczestników w tym ok. 50 dzieci i młodzieży z pięciu największych kół Oddziału PTTK. Byli wiec ZDOBYWCY, przedstawiciele Koła PTTK z Węgierskiej Górki, Koło GLOBTROTER z Brzuśnika, Koło BESKIDEK z Porąbki oraz przedstawiciele Koło Miejskiego z Żywca.

W trakcie imprezy odbyło się wiele konkursów, w których uczestniczyli bardzo chętnie nasi najmłodsi członkowie. Wiele radości przysporzył konkurs pt. „CO JEST W PUDEŁKU?”. Również wielkim zainteresowaniem cieszyły się konkursy rysunkowy i rzutu do tarczy DART.  Dzieci i młodzież lubiąca śpiewać bardzo ładnie zaprezentowała się w konkursie muzycznym i należy tu przyznać, że poziom konkursu muzycznego znacznie wzrósł w stosunku do ubiegłego roku. Nieco starsze dzieci i młodzież wzięły udział w konkursie gry w WARCABY oraz w konkursie wiedzy turystycznej. Był też konkurs gry w warcaby dla opiekunów i rodziców.

Najważniejsze jednak jest to,  że impreza  przyniosła wiele radości naszym naDzień Dziecka (49)jmłodszym członkom PTTK i wszystkie młode buźki schodziły z Rycerzowej  z uśmiechami, w bardzo radosnych nastrojach.

Do zobaczenia za rok.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz podmiotom, które przyczyniły się do zorganizowania imprezy.

Grzegorz Szczepaniak
Wiceprezes Oddziału PTTK

2 Comments on II Dzień Dziecka Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu

  1. W imieniu najmłodszych naszych członków i swoim, dziękuję za pracę i poświęcony czas Koleżankom i Kolegom z Klubu Górskiego PTTK ZDOBYWCY, instytucjom które nas wsparły za pomoc, a kołom i klubom za uczestnictwo w tej wspaniałej oddziałowej imprezie i czas poświęcony dzieciom”

    Prezes Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu
    Jakub Nowak

  2. Dzień Dziecka to rokrocznie udana impreza,dzieciaki mega zadowolone,obsypane nagrodami,najedzone,wybawione-tak powinno wyglądać dzieciństwo.Wielki szacun dla Prezesa za organizację tak świetnej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*