Druga Krawculska Impreza na Orientację

Koło PTTK Klub Górski ZDOBYWCY, Koło PTTK „zaŻARci” z Międzybrodzia Żywieckiego oraz gospodarz Bacówki PTTK na Krawcowym Wierchu zaprasza do udziału w Drugiej Krawculskiej Imprezie na Orientację, która odbędzie się w sobotę 1 kwietnia 2017 roku przy Bacówce PTTK na Krawcowym Wierchu.

Zawody zostaną przeprowadzone w trzech kategoriach:

  1. Kategorii sportowej dla kobiet (trasa ok. 6,5 km)
  2. Kategorii sportowej dla mężczyzn (trasa ok. 8,3 km)
  3. Kategorii turystycznej / rodzinnej (trasa ok. 6,5 km)

Na imprezę należy się zgłosić  najpóźniej w dniu imprezy do godziny 10:00. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 11:00. Opłata startowa na zawody wynosi 10 zł, w ramach której uczestnicy otrzymają pakiet startowy a po zakończeniu zawodów gorący posiłek.

Do zawodów należy stanąć wyposażonym w kompas oraz odpowiedni strój turystyczno-sportowy.

Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody. Głównymi nagrodami w poszczególnych konkurencjach będą darmowy nocleg w Bacówce PTTK na Krawcowym Wierchu (dla zwycięzców kategorii sportowej) oraz nocleg w Schronisku PTTK na Hali Miziowej (dla zwycięzcy/zwycięzców w kategorii turystycznej).

Podczas udziału w zawodach można będzie zdobyć 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację PTTK. Więcej o odznace InO można przeczytać na stronie: http://ino.pttk.pl/przepisy/przepisy.php

Zgłoszenia na zawody przyjmuje mailowo lub telefonicznie Bacówka na Krawcowym Wierchu lub bezpośrednio w dniu zawodów przyjmują organizatorzy.

Serdecznie zapraszam
organizator imprezy – Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*