Boisko wyrównane – relacja z Rycerzowej

DSC_0446W dniu dzisiejszym (7 maja 2016) na Hali Rycerzowej zebrała się „Ekipa Remontowa” złożona z członków Klubu Górskiego ZDOBYWCY, której zadaniem było przygotowanie boiska na kolejny – XV już Turniej Siatkówki Górskiej.  Ekipie przewodniczył kol. Jakub Górny, który zebrał towarzystwo w składzie: Jerzy Gabryel, Tadek Tracz , Jola Niemczyk, Józiu Mydło, Marcin Mydło, Grzegorz Szczepaniak oraz Iwona i Arek Rus. Wszyscy bardzo przyłożyli się do roboty toteż boisko naprawdę bardzo dobrze zostało przygotowane na Turniej, który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016 roku.  Spośród całej ekipy w pracy najbardziej wyróżnił się najmłodszy – kol. Marcin Mydło wykonujący  funkcję fotoreportera i pomagający we wszelakich pracach, które bDSC_0602yły w zasięgu jego możliwości.  Za zaangażowanie bardzo dziękujemy Marcinkowi – „Ekipa Remontowa”.

Przy okazji zapraszamy do galerii na zdjęcia z prac oraz kilku wiosennych krajobrazów i osobliwości przyrody.

G.Sz.

9 Comments on Boisko wyrównane – relacja z Rycerzowej

 1. J. vel „Heniek” | 8 maja 2016 at 13:08 | Odpowiedz

  Boisko przygotowane kosztem wielkiego wysiłku,teraz drużyna Zdobywców nie ma wymówki,musi wygrać turniej.Niestety,jest też minus wczorajszych zmagań z murawą,Marcinek poznał sprzęty budowlane i słowo „czyn społeczny”.Bardzo Mu się spodobały prace,stwierdził,że już nie musi się uczyć,bo chce zostać budowlańcem i pomagać ludziom za free:)

 2. Potwierdzam – pracowity 9-cio latek !
  Ciekawe po kim to ma ?? 🙂

 3. Podobno ojciec Marcina jest bardzo pracowity, szkoda że nie znamy chłopa….

 4. Fajnie, jakby ktoś dorzucił fotkę z efektem końcowym.
  @kubaszekkk: zrobiłeś dzisiaj jakieś zdjęcia ?

 5. Teraz trzeba zebrać ekipę do podlewania zasianej trawy☺

 6. Niestety zaatakowaliśmy z siostrą od strony przełęczy Glinka i po dojściu na przełęcz Przysłop skręciliśmy do Soblówki bo się na mszę spieszyliśmy.

 7. J. vel „Heniek” | 9 maja 2016 at 21:28 | Odpowiedz

  Słyszałem,że ojciec Marcinka to jakaś szycha,wysoko postawiona osoba w Bielsku i że można go czasami zobaczyć z włodarzami BB w sektorze VIP na meczach TSP. Słyszałem,że bardzo lubi Żywieckie klimaty,ponoć będzie w Bieszczadach,już nie mogę się doczekać spotkania z nim.Może byśmy go ugościli i zorganizowali huczną imprezę na jego cześć,żeby nas nie wziął za „Żywieckie Dziady”

 8. Anty Skarbowiec | 10 maja 2016 at 07:58 | Odpowiedz

  Słyszałem, że jak nie podaruje powitalnych prezentów to nie wejdzie do busa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*