51 Jesienny Zlot Żywczaków na Babiej Górze

 

 

 

 

W niedzielę, 24 września odbył się  51 Zlot Żywczaków na Babiej Górze.  W tej tradycyjnej jesiennej imprezie, zorganizowanej przez Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu, udział wzięli również jak co roku członkowie naszego Klubu. Zdobywców tym razem reprezentowała 18 osobowa grupa.  Niepewna pogoda spowodowała, że po przyjeździe na Przełęcz Krowiarki, skąd zgodnie z planem rozpoczynaliśmy wędrówkę, część z nas wybrała łatwiejszy wariant trasy i ruszyła bezpośrednio do schroniska na Markowych Szczawinach. Ci których te warunki nie zniechęciły również dotarli do Markowych Szczawin, zaliczając jednak „po drodze” Diablak.  Była wśród nich najmłodsza uczestniczka naszej drużyny Maja Gawlińska. BRAWO MAJKA!!!

 

 

 

 

 

Po Mszy Św. i podsumowaniu rajdu, wyruszyliśmy w drogę powrotną na parking. Dziękuje wszystkim członkom Klubu Górskiego ZDOBYWCY za udział w Zlocie, a zwłaszcza tym którzy po przerwie wrócili na szlaki, dziękuję również naszym gościom w autobusie, którzy jak mam nadzieję niedługo zasilą nasze szeregi.

Pozdrawiam ZDOBYWCÓW!
Adam Pietraszko

 

Bardzo dziękuję wszystkim ZDOBYWCOM – uczestnikom 51 Zlotu Żywczaków za reprezentowanie naszego Koła a w szczególności – Adamowi za koordynację imprezy oraz Mai i Ryśkowi za zdjęcia ze szlaku na Babią Górę.

Prezes Koła – Grzegorz Szczepaniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*