51 Zlot Żywczaków na Babiej Górze

W dniu 24 września b.r. odbędzie się 51  Zlot Żywczaków na Babiej Górze. Tegoroczny Zlot będzie połączony z obchodami 100 rocznicy śmierci założyciela i Prezesa Oddziału Babiogórskiego – Dr Hugona Zapałowicza.

Klub Górski ZDOBYWCY jak co roku uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu. Na Zlot wyruszamy w dniu imprezy o godzinie 7:00 sprzed US w Żywcu. Naszą trasę rozpoczynamy na Przełęczy Krowiarki skąd przez Sokolicę dojdziemy na Babią Górę. Następnie prze Przełęcz Brona zejdziemy na Markowe Szczawiny. Przy schronisku na Markowych Szczawinach odbędzie się polowa Msza Św. (13:30) oraz  podsumowanie Zlotu (14:00). Po zakończeniu imprezy wyruszymy w drogę powrotna na Przełęcz Krowiarki. Powrót do Żywca planowany jest na godzinę 19:00.

 

 

 

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Prezesem Koła lub Skarbnikiem w celu wpisania się na listę uczestników oraz dokonanie wpłaty wpisowego w kwocie 35 zł. Wpisowe obejmuje koszt przejazdu oraz opłatę zgłoszeniową na Zlot (15 zł w tym bilet do BgPN, posiłek, odznaka Zlotu). Część kwoty zostanie dofinansowana z kasy Koła ZDOBYWCY.  Zapisy wraz z wpisowym przyjmujemy do wtorku – 19 września 2017 r. Osobą koordynującą działania w dniu Zlotu będzie Wiceprezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – kol. Adam Pietraszko.

W imieniu Adama  i swoim zapraszam wszystkich ZDOBYWCÓW do udziału w Zlocie

Prezes Koła KG ZDOBYWCY Grzegorz Szczepaniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*