50 Jubileuszowy Zlot Żywczaków na Babiej Górze

W dniu 25 września b.r. odbędzie się 50 Jubileuszowy Zlot Żywczaków na Babiej Górze. Klub Górski ZDOBYWCY uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu. Już w sobotę 24 września 16 osobowa grupa ZDOBYWCÓW wyrusza z Huciska w kierunku Babiej Góry historycznym szlakiem im. Mieczysława Mączyńskiego – Prezesa Oddziału Babiogórskiego z okresu międzywojennego. Druga grupa ZDOBYWCÓW, która będzie uczestniczyć w Zlocie wyruszy wraz z Oddziałem Babiogórskim z placu przed MCK w Żywcu w niedzielę o godzinie 7:00. Grupa ta Będzie zdobywać Babią Górę od strony Przełęczy Krowiarki.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Prezesem Koła lub Skarbnikiem w celu wpisania się na 2015_09_27 Zlot Ż fot. G.Sz. (05)listę uczestników oraz dokonanie wpłaty wpisowego w kwocie 25 zł. Wpisowe obejmuje koszt przejazdu (16 zł) oraz opłatę zgłoszeniową na rajd (15 zł). Jak widać część kwoty zostanie dofinansowana z kasy Koła ZDOBYWCY. Z uwagi na konieczność szybkiego dokonywania rezerwacji miejsc prosimy o szybkie zapisywanie się na listę uczestników (zapisy przyjmujemy do wtorku – 20 września 2016 r.) .

Program Zlotu:

Przybycie   na   Markowe   Szczawiny   dowolnym   szlakiem   znakowanym   w   dniu   25   września   br.   do   godziny  12:30 i zgłoszenie się u organizatora Zlotu.
Drużyny (koła, kluby) biorące udział w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej oddają rozwiązany test wiedzy, przygotowany przez Babiogórski Park Narodowy. Test będzie można pobrać ze strony www.bgpn.pl od dnia 16 września br. (na tydzień przed imprezą).
– polowa Msza Św. przed schroniskiem lub wewnątrz (zależy od pogody) o godzinie  13:30
– podsumowanie zlotu  i wręczenia nagród i dyplomów zaraz po zakończeniu Mszy Św. około  14:00.

Zapraszam do udziału w Zlocie

Grzegorz Szczepaniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*