Wycieczka na Czupel – zakończenie sezonu letniego ZDOBYWCÓW – relacja

W sobotę 29 października odbyła się wycieczka na Czupel w Beskidzie Małym kończąca sezon turystyczny ZDOBYWCÓW w 2022 roku. W wycieczce wzięło udział 20 członków Klubu Górskiego, którzy pieszo przebyli trasę z Czernichowa przez Suchw Wierch (781 m n.p.m.), Rogacz (899 m n.p.m) na najwyższy szczyt Beskidu Małego – Czupel (933 m n.p.m.) a następnie przez Łysy Groń (601 m n.p.m.) wrócili do Czernichowa.

.

.

.

.

.

.

Po górskiej wyciecze odbyło przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym PTSM w Zarzeczu rozpalono ognisko i zjedzono pyszny, gorący bogracz przygotowany przez Gospodarzy Schroniska – Mirka Dziergasa. Nie zabrakło też kiełbasy z ogniska ze smacznym chlebkiem…

 

 

 

 

W trakcie ogniska najaktywniejszych ZDOBYWCÓW tj. Urszulę Habdas, Barbarę Talik, Jerzego Gabryela, Barbarę Pytko, Janka Garncarczyka, Łukasza Trębacza i Łukasza Pacułę – Prezes Koła ZDOBYWCY – Marcin Gibas – uhonorował nagrodami.

.

.

.

Przy ognisku na akordeonie i gitarze przygrywali kol. Kazimierz Parasyn i kol. Mirosław Dziergas a kol. Grzegorz Błachuta („Ogniskowy”) pilnował ognia i kiełbasek aby zbytnio się nie przyrumieniły.

.

.

.

Bardzo dziękuję Kol. Mirosławowi Dziergasowi za zorganizowanie części „ogniskowej” imprezy.

Zapraszam też do Galerii ZDOBYWCÓW na więcej zdjęć z imprezy kończącej sezon.

Koordynator imprezy kończącej sezon letni
Grzegorz SZCZEPANIAK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*