II Plener Fotograficzny – Krawców Wierch 2022

Klub Górski ZDOBYWCY wraz z Żywieckim Klubem Fotograficznym PTTK oraz Zespołem Parków Krajobrazowych Woj. Śląskiego zaprasza na drugi Plener Fotograficzny pt. „Przyroda i Krajobraz Żywieckiego Parku Krajobrazowego”, który odbędzie się w sobotę 28 maja b.r.

Miejscem tegorocznego pleneru będzie Krawców Wierch i  Hala Krawcula, na której będziemy obserwować i fotografować górskie kwiaty. W trakcie wycieczki-pleneru szkolenie botaniczne poprowadzi profesor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dr hab. Zbigniew Wilczek. Ciekawostki i tajemnice o kwiatach Żywieckiego Parku Krajobrazowego zdradzi nam kol. Piotr Dziki – członek naszego Klubu a zarazem pracownik  Zespołu Parków Krajobrazowych woj. Śląskiego. Po części plenerowej organizatorzy planują wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasy (kiełbasę i chleb zapewniają organizatorzy).

Wszystkie chętne osoby do wspólnego wędrowania i podziwiania piękna beskidzkiej przyrody prosimy o wpisywanie się na listę uczestników u organizatorów (Piotr Dziki i Grzegorz Szczepaniak).

Wyjazd na imprezę 28 maja 2022 o godz. 8:00 sprzed US w Żywcu (własnymi samochodami). Impreza bez wpisowego 🙂

Zapraszamy
Organizatorzy pleneru
Piotr Dziki i Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*