Impreza kończąca sezon letni Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY

W dniach 27/28 października 2018 r. na Hali Miziowej pod Pilskiem zostanie zorganizowana impreza kończąca sezon letni Klubu Górskiego ZDOBYWCY.

Na imprezę zapraszam  wszystkich ZDOBYWCÓW lubiących klimat górskich schronisk, a najbardziej  tych, którzy w bieżącym roku wykazali się aktywnością na imprezach klubowych.

Na Halę Miziową wyruszamy w dwóch grupach.

Pierwsza grupa wyruszy z Węgierskiej Górki. Zbiórka nastąpi na parkingu obok Urzędu Gminy o godz. 7:55 a wyjście na szlak o 8:00. Grupę poprowadzi kol. Jakub Górny. Czas przejścia ok. 8 godzin (bez odpoczynków), dystans 23 km, suma podejść 1408 m.

Druga grupa wyruszy sprzed Chaty Baców w Korbielowie pod przewodnictwem kol. Adama Pietraszko o godzinie12:00. Czas przejścia ok. 2,5 godzin (bez odpoczynków), dystans 5,5 km, suma podejść 654 m.

Po przybyciu do Schroniska na Hali Miziowej program imprezy podsumowującej rok 2018 będzie przedstawiał się następująco:

– do godziny 17:00 zakwaterowanie w Schronisku PTTK na Hali Miziowej
– 18:00 – 19:00 obiadokolacja
– 19:00 – 20:30 oficjalne podsumowanie sezonu letniego oraz wręczenie nagród i dyplomów ZDOBYWCOM najaktywniejszym turystycznie w 2018 roku ,
– od 20:30 turystyczna biesiada być może przy gitarach i innych instrumentach (należy z sobą zabrać klubowe śpiewniki !).

W niedzielę śniadanie we własnym zakresie i powrót do Żywca. Istnieje możliwość wzięcia udziału we Mszy Św. o godzinie 12:00 w schroniskowej „kaplicy”.

Zapisy na imprezę przyjmowane są do 24 października b.r. Wpisowe na  imprezę płatne u Skarbnika Koła lub  Prezesa wynosi 60 zł od osoby (obiadokolacja, nocleg, korzystanie z grilla).  Uwaga nocleg w pokojach wieloosobowych tym razem z pościelą (nie trzeba brać śpiworów).

Gorąco zapraszam
Grzegorz Szczepaniak – Prezes Koła PTTK – Klub Górski „ZDOBYWCY”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*