Wyjazd na narty – Czorsztyn-Ski 2016 – 26 lutego

Wyjazd na narty do Kluszkowców oraz Zawody Narciarskie o Puchar Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu – Czorsztyn-Ski 2016

Kluszkowce (5)W dniu 26 lutego 2016r. (piątek) odbędzie się wyjazd narciarski do Kluszkowców dla członków Oddziału Babiogórskiego PTTK
w Żywcu. Organizatorem imprezy jest Oddziałowa Komisja Turystyki Narciarskiej działająca przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu przy współpracy Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY.

W trakcie imprezy w Ośrodku Narciarskim Czorsztyn-Ski odbędą się zawody w slalomie gigancie o Puchar Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.  Dla wszystkich uczestników wyjazdu przewidziana jest 6 godzinna jazda na nartach w godzinach ok. 9:30 do 15:30 (o godzinie 12;00 rozpoczną się zawody sportowe).

Kluszkowce (3)Osoby zainteresowane wyjazdem narciarskim oraz udziałem w zawodach winny zapisać się na listę uczestników oraz dokonać wpłaty wpisowego (35 zł) najpóźniej w terminie do 19 lutego 2016r. Wpisując się na listę uczestników należy  podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, przynależność do koła/klubu, nr legitymacji PTTK.

Kluszkowce (1)Zapisy na imprezę  przyjmuje:
– Biuro Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu ul. 3 Maja 16,
– Prezes Oddz. Komisja Turystyki Narciarskiej – Wojciech Nowak,
– Prezes Koła PTTK – Klub Górski ZDOBYWCY – Grzegorz Szczepaniak.

Zbiórka i wyjazd na narty nastąpi z parkingu obok Galerii KOLOROWA przy al. Piłsudzkiego w Żywcu o godzinie 6:30. Opłata za karnet narciarski 6 godzinny będzie przyjmowana w autokarze w dniu wyjazdu i będzie wynosić 45 zł + kaucja za karnet 10 zł.

*Szczegóły dotyczące zawodów określa regulamin zawodów  o Puchar Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu.

Zapraszam gorąco do udziału w imprezie
Prezes Koła Klub Górski ZDOBYWCY
Grzegorz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*